Polecany post

Retrowrzuta 1981 - Kto wiedział o stanie wojennym?

Lubię trzymać w szufladach i pudłach różne szpargały. Czasem są to stare listy, czasem jakieś gazety, zdjęcia. No i właśnie natrafiłem na co...

niedziela, 12 grudnia 2010

Love Is In The Air... urok starych piosenek

Love is in the air
In the whisper of the tree
Love is in the air
In the thunder of the sea
And I don't know if I'm just dreaming
Don't know if I feel safe
But it's something that I must believe in
And it's there when you call out my name. 

[John Paul Young, 1978]


A teraz z dzisiejszych wiadomości:


"Jest w nas miłość bliźniego"
Kamiński pogratulował Joannie Kluzik Rostkowskiej i Elżbiecie Jakubiak, - Chciałem podziękować za odwagę dwóm kobietom, dzięki którym tu jesteśmy. Wierzę, że realnie zmienimy polską politykę - mówił europoseł. - W nas jest miłość do Polski, ale w nas jest także miłość bliźniego, dlatego dzisiaj z tej sali płynie prawdziwy przekaz miłości, także w polityce międzynarodowej, bo także chcemy, by Polska prowadziła politykę międzynarodową opartą o nasze wartości.

Musiałem na chwilkę wyjść, bo od samego zaznaczania tego miłosnego szału zachciało mi się rzygać.
Gość jest rozczulający, kraj mamy pełen zakłamanych ludków, w szponach kolesiostwa, korupcji, kłamstw, nieudolności urzędniczej, dymają nas Niemcy, Rosja, ale nawet malutka Litwa coś sobie z doskoku też podyma czasem, HEJ!? To może o to chodzi?
Pan Kamiński, wyglądając na osobę, która w przyspieszonym tempie odbywa kurs wychodzenia z szafy (a wiążą się z tym na pewno ogromne ilości administrowania miłości), zapragnął chyba obdarować jej nadmiarem cały świat - czyli nas - jakże szlachetnie i pięknie.
Wkrótce powinna pojawić się inicjatywa, by w urzędach państwowych wieszać na ścianach różowe jednorożce, a pieczęciom dołączać małe znaczki - "uśmieszki".


Pisma z Urzędów Skarbowych powinny mieć filuternie zagięte rogi z napisem "sekret", a po ich odgięciu powinno się odczytać "Kocham tylko ciebie!"


W szkołach pojawią się specjalne "trójki-biedroniówki", a w policji gumowe pały zamienią się trochę inne pały. (Nie, nie dam fotki, haha!)

Tyle miłości...
Chciałoby się powiedzieć, "Niech żyje Wolna Anielicja Panty!"
Wkrótce nas zamiłują na śmierć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz