Polecany post

Retrowrzuta 1981 - Kto wiedział o stanie wojennym?

Lubię trzymać w szufladach i pudłach różne szpargały. Czasem są to stare listy, czasem jakieś gazety, zdjęcia. No i właśnie natrafiłem na co...

wtorek, 1 grudnia 2015

Jurek O. jako V-2

Kilka dni temu zapytałem na "fejsie" co się właściwie dzieje z niejakim Jurkiem O. Zwykle,już przy końcu jesieni zaczyna się stadne pyskowanie mediów, stręczenie tłumom wątpliwie charytatywnej akcji, z której można skubnąć co nieco. Tu się da na inkubatorek dla dzieciaczka, tam na inne urządzenie, a jak ów dzieciak wyrośnie, będzie mógł pojechać na "przystanek Woodstock" (czy im w ogóle wolno używać tej nazwy?) gdzie będą mogli przyćpać, zachlać i dowiedzieć się troszkę lewackich popłuczyn dla głupców i zostawić trochę kasy. Młodzi ludzie, jakby to powiedzieć, są trochę głupi, więc maszynka się kręci.
Więc skąd ta cisza - do dzisiaj?
Ano, nie wiedzieli co robić. Nie oszukujmy się, cisza w niemieckich mediach dla polskiej ludności nie była przypadkiem. I oto właśnie, dzisiaj, układ odpalił swoją nową V-2, czyli Jurka. Czego będziemy oczekiwać? Będzie zwiększenie kosztów, wydatków, propagandy. Samych ekip tv ma być STO! Sześć godzin na TVP2, cały dzień na TV Rozrywka plus regionalne szczekaczki.
Jaki jest tego cel, skoro wiedzą, że klimat do marnotrawstwa się zmienił?
To pułapka!
Zasadzają się na PiS i jego ministrów, którzy z pewnością zainterweniują na taką grandę i zalecą obciąć koszty. I wtedy się zacznie jazda i jazgot: "Wstrętny PiS zabrał dzieciaczkom inkubatorki!" "Faszyści z PiSu uprawiają ludobójstwo!". I po nazwisku, i donosik do szwabskich funków i rundschaów, i do Unii, gdzie lewaków i antypolskich świń zatrzęsienie.
Chyba, że PiS ich wyroluje i zignoruje ten cyrk, godząc się na straty. Ale tego im nie wypada, więc?
Myślę, że jest na to rozwiązanie. Trzeba wybrać jakiegoś wyszczekanego młodego polityka, który będzie mógł bez lęku zebrać ten jad na klatę, ale zadziała jak tarcza obronna!I niech tylko on się tym zajmuje - dać mu oficjalnie umocowanie do tej sprawy. A wyższa szarża - powinna to olewać całkowicie!
To będzie jak wykręcenie zapalnika tej V-2. Pytanie, czy PiS ma jakiegoś młodego, wypyskowanego zdolnego, gotowego na walkę? Myślę, że tak. To już nie jest rok 2000. No, to zobaczymy jaką strategię wybierze PiS, byle się nie bać! To tylko polityka!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz