Polecany post

Zmiana "B" to huje - Retrowrzuta 1977

Z okazji 40 lecia pewnego wpisu uwiecznionego w betonie... Bardzo popularne, zwłaszcza w USA, są takie wspominki w rodzaju: "zamach n...

czwartek, 10 kwietnia 2014

Ruski Hyde Park, czyli Neon24

To, że w "starym" Nowym Ekranie przewijało się kilka frakcji ludzi o (nawijmy to delikatnie) różnych idees fixes było widoczne. Byli tam: natankowcy, intronizatorzy, ateusze, moczarowcy-porębowcy, solidaruchy, gminni pieniacze, pisiory, endecy, wszechpolacy, iranoluby, łowcy żydów i usraela, emigranci bez polskiej czcionki, oraz teoretycy różnych maskirowek. No i psychiczni, co łączy się trochę z tą ostatnią grupą. Miał to być z założenia taki Hyde Park i czasem faktycznie przypominał go.

Ale Nowy Ekran rozsadziła "zdrowa ręka rynku", czyli pokłócili się o kasę i zrobiło się pączkowanie bytów. Skończyło się na powstaniu 3 Obiegu, którego nazwa wskazuje na jakąś głęboką konspirację, oraz NEonu24, który kojarzył mi się do tej pory z niczym, ale ostatnio nabiera wysezonowanego zapachu niepranych onuc krasnoarmiejca.

Po prostu czuć tam Rosję, jej agentów, popleczników i zwykłych idiotów. Skończyła się wesoła, kolorowa zbieranina oszołomów - amatorów, zaczęła się służba.
To portal absolutnie wrogi Polsce, bo większość tam piszących i komentujących popiera otwarcie Rosję, jej politykę, roszczenia, oraz jej lidera. Czasami robione jest to subtelniej, czyli poprzez krytykę wszystkich i wszystkiego, co też akurat krytykuje Wołodia z KGB, taka zupełnie przypadkowa zbieżność myśli. Ale na ogół to jazda bez trzymanki i namolna, głupia ruska propaganda. Jeżeli piszą o Ukrainie, to oczywiście są źli banderowcy i dobrzy Moskale, zły zachód chce zabrać dobremu wschodowi ten kraj i przeznaczyć na macę dla Żydów. I tak dalej, w koło Macieju.

Oprócz wychwalania Rosji, sporadycznie ktoś wystawi jako wzorzec wolności Białoruś, lub Iran. Cały czas dyżurni "dostawcy newsów" publikują tam swoje monotematyczne przemyślenia na temat hasbary, usraela, Izraela, Żydów, żydziątek, masonów, które to wywody są zbyt prymitywne, żeby się do czegokolwiek nadały, ale w razie "potrzeby" będą doskonałym dowodem na polski antysemityzm. Chorobliwy! A ponieważ chorobę trzeba leczyć, pytanie jest tylko, który to dobry doktor przyjedzie z wizytą i zrobi nam elektrowstrząsy?

Korzystając z "neonowego" statusu Hyde Parku, zamieszczałem tam krytyczne uwagi pod artykułami, które były ordynarnie pro-rosyjskie, antypolskie, lub antyamerykańskie, co skończyło się odłączeniem mnie od tego forum dla jedynie słusznych rusolubów.
Co było bezpośrednim impulsem? Komentarz do artykułu w którym twierdziłem, że sprawiedliwość dziejowa woła o rozpad Rosji.

Jest tych agentów tam bez liku, może dlatego w nazwie mają "24"? Wystarczy przeglądnąć portal i widać kim kto jest:
AdNovum, Białas, chart, McGregor, Spirito Libero, Warlord, Wrzodak, cyprian polak, grunholz, konwent narodowy, interesariusz, Synak... pojawia się Stan Tymiński, Opara... dyżurny producent artykułów "agencyjnych" Jeznach też zaczyna stukać ruskim kluczem... dziwna zgraja - już ich tu 15 naliczyłem.

Ponieważ zaraza się roznosi, a głupio pisać dla siebie samych, zaczynają się "przesączać" tu i tam. Już mają forpoczty na innych portalach. I jak widać, czują się w swojej robocie całkiem dobrze.

14 komentarzy:

 1. A jak ładnie te psy Pawłowa zareagowały! Obrzuciły na swoim portalu dla rusofilów gównem i zarzutami, ale... nie da się odpowiedzieć, zwłaszcza kretynowi Spirito Wypito, który najpierw bawi się w cenzora z PRL, a potem wypisuje duperele. Hej, tumanie... najpierw pytania, a potem banowanie, nie na odwrót! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta wsza nigdy nie wytrzezwieje - to kloszard jakiego nie znajdziesz nigdzie

   Usuń
 2. A na "niepoprawnych" ponad 1000 odsłon i same "minusy", więc zabolało szmaciarzy. I dobrze - wypieprzać do Omska!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak trzymaj. walczmy wszędzie z agenturą.

  Serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tej ścieżki nie ma odwrotu... Hydrze łby odrastają cały czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz jest nowy ( stary) Adnovum, już się obraził na NEON24, ma swoją stronę i publikuje http://adnovumteam.wordpress.com/ - to już jest czyściutka ruska propaganda. Czasem, jak próbuję to przeczytać, własnym oczom nie wierzę , to piszą to ludzie o polskich korzeniach - wnoszę bo piszą w języku polskim.
  Ktoś napisał w komentarzach ,"że niech się Ruscy z Ukraińcami biją , lepiej dla nas", ( o dziwo jest opublikowane), to mało go tam nie zagryźli, że troll itd.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest tylko jeden problem: dla ludzi ciekawskich - takich jak ja, nigdzie w intrenecie nie można znaleźć rzetelnych informacji/relacji w j. polskim nt. wojny na Ukrainie. Ruscy relacjonują ją na kilku portalach, oczywiście skandalicznie pod względem propagandowym , ale jednak coś zamieszczają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Debili tam jest aż nadto a bryluje wiecznie nachlany Trybeus i Spiryto maja do dyspozycji amazonki zwane matki apostołki Rebeliantke i Patrie. Od niedawny poci się ze swoimi wypocinami Tańczący z Wilkami po tym jak dostał niemal dosłownie kopa w dupe.
  Agentura sowiecka ma tam sidła od lat, a to że są już na dnie dna to niech świadczy ich wściekły atak na pozostałe portale. A w banch to ten palant Ruszkiewicz juz tak sie pogubił że omal sam siebie w pijanym widzie omal nie skasował.
  Ścierwomedium !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. nowa strategia nawet może być

  OdpowiedzUsuń
 9. też się zastanawiam kto publikuje na adnovum, tyle kacapskiego szamba ze świecą szukać.chociaż powiem,że sa na bieżąco i można czasami sie dowiedzieć jak dupę sowiety dostają-niestety tylko czasami-w donbasie

  OdpowiedzUsuń
 10. Gnojarstwo nie portal - gnojarstwo ze śmieciem Ruszkiewiczem pachołkiem sowieckim, ruska kreatura

  OdpowiedzUsuń
 11. ten niejaki Ruszkiewicz to homoś - wiecej ,wcale się z tym już nie kryje
  ŚCIERWOJAD

  OdpowiedzUsuń
 12. A co homoś ci nie pasuje zboku?

  OdpowiedzUsuń