Polecany post

Retrowrzuta 1981 - Kto wiedział o stanie wojennym?

Lubię trzymać w szufladach i pudłach różne szpargały. Czasem są to stare listy, czasem jakieś gazety, zdjęcia. No i właśnie natrafiłem na co...

środa, 9 marca 2011

Nawrócenie Szymona Majewskiego?

Ostatnio w ogóle mamy falę "zwątpień i nawróceń". Nawet w usenecie, pełnym fanatyków jedynie słusznych idei, ludki zaczynają kwęczeć. Bo nie tak miało być...
No i na tej fali wypłynął ostatnio Szymon Majewski, do tej pory wypełaniający kontraktowe obowiązki niszczenia PiS i Kaczyńskich, oraz ludzi nie głosujących tak, jak trzeba.
Nagle... ni z tego i owego skrytykował słynne pomysły żydowskich ośrodków na przejmowanie w Polsce nieruchomości tylko dlatego, że kiedyś ich właściciele byli Żydami.
Udał mu się ten numer: "My dla was mamy świeżutkie, słodkie, pyszne pomarańcze z Hajfy, a wy nam dacie stare, odrapane i brzydkie kamienice - świetny interes!" I co smutne, co Majewski wyłapał, chyba z głęboką pogardą myślą, że jesteśmy takimi debilami, którzy na to pójdą.


Na tej samej zasadzie, powieniem się zgłosić do sądu w Chicago i zająć wszystkie nieruchomości należące do Polaków, o które nikt się nie upomina.
Polak jestem? Jestem! Nieruchomość należała do Polaka? Należała!
No to warunek spełniony, dziękuję, dziękuję, poproszę o następny domek.
A co z Majewskim? Chyba szuka miejsca na lądowisko...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz