Polecany post

Holandio, płać i płacz!

Teraz Holandia to już Niderlandy, czyli „ziemie nisko leżące”. Może nawet za nisko? Od stuleci świat zachwyca się pracowitością Holendrów (N...

niedziela, 24 sierpnia 2014

Garść memów

Sytuacja w kraju, ale i za bliską granicą działa depresyjnie. Oczywiście bardziej wkurza to, co w domu. Czas biegnie, a wciąż ta sama koteria matołów i agentów jest przy korycie. To już chyba za długo. Zmęczenie materiału. Już tyle o nich powiedziano, napisano i... nic! Czekamy na te wybory jak kanie dżdżu. A i tak nie wiadomo jak się spiszą ruskie serwery...
No, to dla podtrzymania humoru, garść memów, starszych i nowszych. Nie za dużo, bo nie chodzi o utopienie smutku w rechocie:)


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz