No, to dla podtrzymania humoru, garść memów, starszych i nowszych. Nie za dużo, bo nie chodzi o utopienie smutku w rechocie:)
Polecany post
Holandio, płać i płacz!
Teraz Holandia to już Niderlandy, czyli „ziemie nisko leżące”. Może nawet za nisko? Od stuleci świat zachwyca się pracowitością Holendrów (N...
niedziela, 24 sierpnia 2014
Garść memów
Sytuacja w kraju, ale i za bliską granicą działa depresyjnie. Oczywiście bardziej wkurza to, co w domu. Czas biegnie, a wciąż ta sama koteria matołów i agentów jest przy korycie. To już chyba za długo. Zmęczenie materiału. Już tyle o nich powiedziano, napisano i... nic! Czekamy na te wybory jak kanie dżdżu. A i tak nie wiadomo jak się spiszą ruskie serwery...
No, to dla podtrzymania humoru, garść memów, starszych i nowszych. Nie za dużo, bo nie chodzi o utopienie smutku w rechocie:)
No, to dla podtrzymania humoru, garść memów, starszych i nowszych. Nie za dużo, bo nie chodzi o utopienie smutku w rechocie:)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz