Polecany post

Retrowrzuta 1981 - Kto wiedział o stanie wojennym?

Lubię trzymać w szufladach i pudłach różne szpargały. Czasem są to stare listy, czasem jakieś gazety, zdjęcia. No i właśnie natrafiłem na co...

poniedziałek, 2 września 2013

Rajcy - zdrajcy

Oto adresy mailowe radnych z Warszawy, którzy zagłosowali przeciw postawieniu pomnika rtm. Pileckiego w miejscu tzw. "czterech śpiących", sowieckich okupantów, bo na pewno nie wyzwolicieli Warszawy, która było kompletnie rozwalona, a jej mieszkańcy wysiedleni. Żeby było smutniej i jeszcze bardziej obciachowo, właśnie dzięki tej zasranej komunistycznej władzy przywleczonej na ruskich bagnetach zginął Pilecki.
Proponuję więc, o ile ktoś się nudzi, napisać do nich kilka słów, najlepiej pytanie, czy wiąże ich jakaś szczególna lojalność wobec Rosji?
A może nawet ich lojalność sięga głębiej - samego ZSRR??? W ślubowaniu radnego nie ma o tym nic...
Można też mniej elegancko, nazywając kurestwo po imieniu.
No, to piszemy:

Izabela Chmielewska: iza_chmielewska@o2.pl
Adam Cieciura: acieciura@radny.um.warszawa.pl
Magdalena Czerwosz: mczerwosz@radny.um.warszawa.pl
Andrzej Golimot: agolimont@radny.um.warszawa.pl
Jolanta Gruszka: jgruszka@radny.um.warszawa.pl
Marcin Hoffman: mhoffman@radny.um.warszawa.pl
Agnieszka Jakowicka: ajakowicka@radny.um.warszawa.pl
Lech Jaworski: ljaworski@radny.um.warszawa.pl
Marta Jezierska: mjezierska@radny.um.warszawa.pl
Paweł Lech: plech@radny.um.warszawa.pl
Dorota Lutomirska: dlutomirska@radny.um.warszawa.pl
Maria Łukaszewicz: mlukaszewicz@radny.um.warszawa.pl
Agnieszka Makles: amakles@radny.um.warszawa.pl
Ewa Malinowska-Grupińska: emalinowska@radny.um.warszawa.pl
Ewa Masny: emasny@radny.um.warszawa.pl
Piotr Mazurek: tego adresu nie mam, może ktoś skombinuje?
Anna Pabisiak: apabisiak@radny.um.warszawa.pl
Paulina Piechna: ppiechna@radny.um.warszawa.pl
Mariola Rabczon: mrabczon@radny.um.warszawa
Aleksandra Sheybal: ASheybalRostek@gmail.com
Tomasz Sybilski: tsybilski@radny.um.warszawa.pl
Jarosław Szostakowski: jszostakowski@um.warszawa.pl
Maria Szreder: szrederma@yahoo.co.uk
Zofia Trębicka: ztrebicka@um.warszawa.pl
Sebastian Wierzbicki: kontakt@sebastianwierzbicki.pl
Joanna Wiśniewska-Najgebauer: jnajgebauer@radny.um.warszawa.pl
Iwona Wujastyk: iwujastyk@radny.um.warszawa.pl
Małgorzata Zakrzewska: mzakrzewska@radny.um.warszawa.pl
Dorota Zbińkowska:dzbinkowska@radny.um.warszawa.pl
Bogdan Żuber: bzuber@radny.um.warszawa.pl
Małgorzata Żuber-Zielicz: mzzielicz@gmail.com

2 komentarze:

  1. "Obłęd 44" czytam właśnie i Mackiewicza 'Zwycięstwo prowokacji' - jkaby baza 'Obłędu'.
    Ktoś smie jeszcze twierdzic, że Polskę wyzwolono w 1945?

    J.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja myślę, że my jeszcze do dzisiaj nie jesteśmy w pełni wyzwoleni. Stąd ta ciągła walka "starego" układu o byt.

    OdpowiedzUsuń