Polecany post

Retrowrzuta 1981 - Kto wiedział o stanie wojennym?

Lubię trzymać w szufladach i pudłach różne szpargały. Czasem są to stare listy, czasem jakieś gazety, zdjęcia. No i właśnie natrafiłem na co...

sobota, 8 października 2011

jaka sfora, taki charkot

Jarosław Kaczyński napisał m.in. że nie sądzi "żeby kanclerstwo Angeli Merkel było wynikiem czystego zbiegu okoliczności". Te słowa zbulwersowały byłych ministrów spraw zagranicznych, Władysława Bartoszewskiego (89 l.), Włodzimierza Cimoszewicza (61 l.), Andrzeja Olechowskiego (64 l.), Dariusza Rosatiego (65 l.) i Adama Daniela Rotfelda (78 l.).

Niezła ekipa!
W. Bartoszewski - żydofil i germanofil, mówi o Polsce, że to "brzydka panna". Panie staruszku, brzydki to jesteś pan, a zwłaszcza pana świńskie oczka i nos jak haczyk. Nie będę pytał jak to się stało, że został pan zwolniony z miejsca, z którego wyjście było tylko przez komin? Nawet instytut holocaustu w NYC twierdzi na swojej stronie, że Himmler zakazał wszelkich zwolnień z kacetów na okres trwania wojny.
Włodzimierz Cimoszewicz, TW Carex, stary, dobry partyjniak i działacz, od lat pozorujący na angielską arystokrację. Hm... pozory nie kupią prawdy, panie TW, PZPR i co tam jeszcze.
Andrzej Olechowski, Agent wywiadu PRL, który to wywiad był bezpośrednio podlegający służbom ZSRR... Czy jest sens pisać więcej? Jak mówił pewien elektryk, ma walory fizjologiczne, ale żeby od razu pisać do Kanclerz Niemiec duperele?
Dariusz Rosati... No, rosati to on jest, a nawet mucho rosso. Kiedy Kowalscy żarli kartkową chabaninę ocierając łezki po gazie łzawiącym, nasz eliciak kręcił się tu i tam na zachodzie, spijając darmową śmietankę za pieniądze PeeReLowskich niedożywionych podatników. Nie powiem już o pewnych sugestiach co do FOZZ...
Adam Rotfeld. Rotfeld? To jest i las? I pies?? A pies ci mordę lizał, że tak przypomnę pewien skecz.

Wielkie to autorytety, które chyba nawet po polsku nie potrafią zrozumieć sensu prostego zdania. Sugerują sugerowanie i takie tam, inne agenturalne kruczki. Stare wygi, ale już na szczęście na zużyciu.
Idź na wybory i głosuj jak trzeba! Śmieci do śmieci!

Dopisek z 9.10., ja już zagłosowałem, chodziłem przez pewien czas do tej samej szkoły co Zuzanna Kurtyka, więc... sugerowanie, sugerowanie...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz