Polecany post

Retrowrzuta 1981 - Kto wiedział o stanie wojennym?

Lubię trzymać w szufladach i pudłach różne szpargały. Czasem są to stare listy, czasem jakieś gazety, zdjęcia. No i właśnie natrafiłem na co...

piątek, 22 października 2010

Zmiecugowienie

Czyli - "jestem chamem i inteligentem w jednej osobie".

Popatrzmy co dziennikarzyna, który nawet nie potrafi porozumieć się w języku obcym mówi o człowieku, który dostał 47% głosów w wyborach:

"Życzę prezesowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Jeśli odstawił lekarstwa to niech do nich wróci, a jeśli nie odstawił, to niech pomyśli nad ich zmianą. Tylko tyle mogę powiedzieć. (...)To, o czym mówił dziś prezes nie powinno być tematem dyskusji. Powinno się raczej mówić się o tym, dlaczego rząd nie modernizuje kraju, dlaczego dzieci chcą brać dopalacze etc. Prezes gada bzdury i aż strach pomyśleć, że ten człowiek mógł zostać prezydentem."


A ja  życzę panu Grzesiowi żeby znalazł gdzieś woreczek z kindersztubą i niech jego zawartość zje, albo sobie wszyje - jak esperal.
Jego chamowate wypociny obrażają bowiem nie tylko Jarosława Kaczyńskiego, ale pośrednio wszystkich Polaków, którzy oddali głos na niego, w tym również mnie! 47% wyborców!!!
Więc, skoro Pan Miecugow imputuje, że ja (i osiem milionów) oddałem głos na osobę chorą psychicznie, to ja stwierdzam, że pan Miecugow jest ewidentnie matołem, jedynie kompetentnym do oceny gaci uczestników programu Big Brother, co jak dotąd wyszło mu najlepiej w karierze. I nie życzę sobie ocen wykonywanych przez takich głąbów.
Panie Grzesiu - piasek z worka panu leci...

3 komentarze:

 1. Za Gierka i Jaruzelskiego w TVP. Dziennikarzami
  kierował człowiek SB i WSI-Subotic. G.Miecugow-
  tatuś gorliwie podpisywał apel krakowski
  popierający władzę ludową wydającą wyroki śmierci
  na księży. Olejnik-córka pułkownika MSW Kiszczaka.
  Sianecki-tatuś w Służbie Bożej. Więc jakie oni
  mogą mieć poglądy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale, doczekaliśmy się... w mordę na wizji jak dotąd nie dostał nikt! HAha! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedaleko jabłko pada od jabłoni. Miecugow senior to była kreatura. Ściany Czarnego Lwa w Pcimiu są tych poczynań świadkami... Powiem wprost, rzadko to robie - wóda, wóda i dziwki tak ciągiem przez pare dni, a potem esbecka eskorta. W tej sytyacji mozna zrozumieć zagubienie jego syna, biednego Grzsia. Ciepło domowe to on miał ... od kaloryferów..

  OdpowiedzUsuń